شرکت حمل و نقل بین‌‎المللی آرتا لجستیک

شرکت حمل و نقل بین­‌المللی آرتا لجستیک به شماره ثبتی 49340، با برخورداری از چندین سال تجربه در حوزه­‌های حمل و نقل بین­‌المللی، ترانزیت و لجستیک انواع کالاهای خرده‌­بار (گروپاژ)، دربست، کانتینرهای بیست و چهل فوت، مواد سوختی (گازوئیل، مازوت، بنزین)، انواع قیر، حلال 402 و 502 (وایت اسپریت)، گاز مایع (LPG)، روغن پایه، محموله­‌های سنگین و حجیم اعم از وارداتی و صادراتی، ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی و با داشتن تعداد زیادی نماینده متخصص در داخل و خارج از کشور و همچنین با بهره­‌‌مندی از کادری باتجربه و حرفه‌­ای فعالیت می­‌نماید.

ما در آرتا لجستیک همواره مشتری­‌مداری را سرلوحه فعالیت‌­های خود قرار داده‌­ایم و در این راستا، همواره کوشیده‌­ایم و می‌­کوشیم بهترین خدمات را با مناسب­‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه نماییم. ما اعتقاد داریم مشتری مهم‌ترین و حیاتی‌­ترین عنصری است که می­‌تواند بقا یا فنای هر کسب و کاری را رقم بزند. بر این اساس، توانسته‌­ایم فرهنگ مشتری­‌مداری را از طریق احترام به مشتری، ارائه خدمات سریع و مطمئن با قیمت‌­های معقول، رازداری، تعامل سازنده، نو­آوری، استقبال از انتقاد سازنده و اطلاع­‌رسانی بموقع در آرتا لجستیک نهادینه کنیم.

آرتا لجستیک عضو اتحادیه بین‌ا­لمللی بار فرابران (FIATA)، کنوانسیون بین‌­المللی حمل و نقل جاده­‌ای (TIR)، اتحادیه بین‌­المللی حمل و نقل جاده‌ای (IRU)، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران (ICCIMA)، انجمن شرکت­‌های حمل و نقل بین‌­المللی (ITAIR)، و گمرک جمهوری اسلامی ایران (IRICA) می­‌باشد.

شرکت آرتا لجستیک توانسته است با استقرار نمايندگي­‌هاي فعال، سرويس‌هاي دائمی و منظم صادرات و واردات را به كليه نقاط كشور تركيه، کشور­های CIS (از جمله گرجستان، ازبکستان، اکراین، ارمنستان، ترکمنستان و روسیه)، کلیه کشور­های اروپایی (از جمله رمانی، بلغارستان، یونان، آلمان، ایتالیا و فرانسه) و چین برقرار نماید.