حمل و نقل جاده ‌ای

آرتا لجستیک با در اختیار داشتن بیش از 250 کامیون از انواع مختلف و با بهر‌ه‌مندی از کادری با تجربه و حرفه‌ای و با استقرار نمایندگی‌های فعال در تمامی شهرها، بنادر، مرزها و مناطق تجاری آزاد ایران و در کشورهای ترکیه، عراق و… ،در حمل و نقل جاده ای کالا های وارداتی و  صادراتی و ترانزیت کالا فعالیت می‌نماید.

حمل و نقل جاده‌ای از مزیت­‌های مختلفی برخوردار است. در میان مزیت­‌های حمل و نقل جاده‌ای می­توان به ارائه خدمات درب به درب یا انبار به انبار، تنظیم مسیر و زمان‌بندی حرکت کامیون‌ها بر اساس نیاز مشتریان، حمل و نقل در مسافت‌های کوتاه بدون نیاز به هر نوع واسطه‌، ریسک کم­تر آسیب دیدن کالاها بدلیل عدم نیاز به بارگیری و تخلیه مجدد و هزینه کم­تر بسته‌­بندی محموله‌­ها اشاره کرد.

واردات کامیون ولوو

بر این اساس، شرکت حمل و نقل بین­‌المللی آرتا لجستیک فعالیت در حوزه حمل و نقل جاده­ای را به عنوان یکی از الویت‌­های اصلی خود قرار داده است. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از 250 کامیون چادری، یخچالی، جامبو و تانکر عضو و غیر عضو و با بهره­‌مندی از کادری باتجربه و حرفه­‌ای و با استقرار نمایندگی­‌های فعال در تمامی شهرها، بنادر، مرزها و مناطق تجاری آزاد جمهوری اسلامی ایران، و در کشور ترکیه، کشور عراق، کشور­های CIS (از جمله گرجستان، ازبکستان، اکراین، ارمنستان، ترکمنستان و روسیه) و برخی کشور­های اروپایی (از جمله رمانی، بلغارستان، یونان، آلمان، ایتالیا و فرانسه)، در حوزه واردات، صادرات و ترانزیت  زمینی انواع کالاهای خرده‌­بار (گروپاژ)، دربست، کانتینرهای بیست و چهل فوت، مواد سوختی (گازوئیل، مازوت، بنزین)، انواع قیر، حلال 402 و 502 (وایت اسپریت)، گاز مایع (LPG)، روغن پایه و محموله‌­های سنگین و حجیم فعالیت می‌­نماید.

آرتا لجستیک قادر است واردات، صادرات و ترانزیت زمینی انواع کالا­ها را با ظرفیت­‌های زیر به مشتریان خود ارائه نماید:

سرویس های صادرات و واردات آرتا لجستیک

  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به نقاط مختلف كشور تركيه با ظرفیت حمل ماهیانه 5000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور گرجستان با ظرفیت حمل ماهیانه 2000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور ارمنستان با ظرفیت حمل ماهیانه 1000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور ترکمنستان با ظرفیت حمل ماهیانه 2000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور اکراین با ظرفیت حمل ماهیانه 2000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور ازبکستان با ظرفیت حمل ماهیانه 2000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور روسیه با ظرفیت حمل ماهیانه 2000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور عراق با ظرفیت حمل ماهیانه 2000 تن،
  • سرويس‌هاي منظم صادرات و واردات به کشور­های اروپایی (رمانی، بلغارستان، یونان، آلمان، ایتالیا و فرانسه) با ظرفیت حمل ماهیانه 1500 تن.